Hakkımda

Annem Pıı der bana, sever isimlerin sonunu uzatacak şekilde telafuz etmeyi; arkadaşlarım Pin derler, az, öz ve samimi gelir bana ama en güzelini eşim söyler “Pini Pini Pin” der, demekle de kalmaz kendine has hızlı bir ritimde bir çocuk şarkısı gibi seslendirir adımı.

Adımı severim, bana bu dünyada sadece ve sadece ben olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşatır ama sadece benden ibaret değildir dünya, herşey ben demek değildir bunu da asla unutmamaya çalışırım.

Hayatı severim, ölüm şimdilik benden uzak dursun derim! Yaşadığımı hissetmek için her gün başka bir aktiviteye koşmaya,  her daim yeni bir maceraya atılmaya gerek duymam çünkü yaşamak bazen sakin, bazen kendi kendine, bazen öylesine tüm basitliği ile zaten muhteşem gelir, yeter ki içinde SEVGİ olsun!

İnsanları severim, anlamaya, tanımaya çalışırım, özlerini merak ederim, kurcalarım. Bilirim iyisi de var, kötüsü de o nedenle iyiye yakın, kötüye uzak durmayı tercih ederim.

Paylaşmak en sevdiğim şeydir, tecrübelerimi, duygularımı, düşüncelerimi, sevgimi, ilgimi, nacizane bilgimi…paylaşmaktır SEVGİ’nin özü!

Öylesine yazarım işte çoğu zaman, içimden ne gelirse.

Bir de buyurun buradan yakın derim, buradan yakmayı sevenlere : 36 yaşındayım, evliyim, mutluyum. Boğaziçi İngiliz Dili Edebiyatı mezunuyum; haliyle edebiyata ve dile çok düşkünüm. Almanya’da ve İngiltere’de yaşadım, başka şehirde doğdum ama en çok İstanbul’da yaşadım, özünde uzaylıyım! Kurumsal çalışma hayatım da oldu, ev hayatım da, sanatsal hayatım da var alternatif hayatım da. Merak ettiğim ve ilgi duyduğum her işe bulaştım, her şeye karıştım.

Şimdi 43 yaşımdayım, okudum da gayet güzel anlatmışım kendimi o zaman. şimdi mesela şöyle anlatıyorum kendimi : Hem BİR’im, hem BİR’den fazla, evren nasılsa ruhum da öyle, sürekli genişlemekte. Her yerdeyim, hem gökte: Ruhum Sevgi….

Artık astroloji ve resim hayatımdaki yerini nihayet kuvvetiyle ve enerjisiyle buldu. Oğlum büyüyor, eşim yanımda, bense hala çok fıskiyeli işler peşindeyim 🙂 Fiskiyeli ne mi demek???? Kim bilir?

4 thoughts on “Hakkımda”

 1. Canımsın sen iyi yüreklim:)

 2. Ne tatli! Ne yalan söyleyeyim; vallahi cok sevdim! 🙂

 3. Anonim said:

  Merhabalar heykel atölyesinden iz 🙂 ve yazınıza denk geldik…
  Sevgiler
  Sibel § Timuçin

 4. Anonim said:

  Evet, çok güzel…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s