Etiketler

, , , , , , , , , ,

 

love2

Seviyorsanız söyleyin; nasıl ki kızınca habire söyleniyorsunuz, nasıl ki öfke ile küfür ediyorsunuz bari sevince de “seviyorum” deyin, utanmayın söyleyin. Biz güzel şeyleri söylemekten vazgeçtiğimiz zaman başladı etrafımızda çirkinlik; biz bizi mutlu eden şeylerden vazgeçtiğimiz an başladı hayatımızda mutsuzluk ve biz tabiatın doğrularından kaçınca yakalandık yalanlar ve sahte mutluluklar tuzağına! Şimdi sızlanıp durmak artık işe yaramıyor, o yüzden seviyorsanız “seviyorum” demeye başlayın artık. Sevgi bulaşıcıdır ya, vermekle çoğaldığı gibi adının anılmasıyla da yayılır hemen gönüller arasında. Sevgi çabuk paylaşır, çabuk ısınır, çabuk kucaklar, hesap kitap bilmez, özünde neyse sizinle de odur. İçinizden geliyorsa “seviyorum” deyin ve hemen dışarı çıkarın o koca duyguyu, tutmayın. Hayatı ısıtan insanlardan olun, sevginizi paylaşın, dile getirin, sunun bir hediye gibi.

Ama sevgiye karşılık beklemekten vazgeçin! Sunduğunuz sevginin en güzel karşılığı içinizde coşan sonsuz huzur ve gözünüzde beliren o kocaman ışıltı olacaktır.

Gözlerinde ışıltısı olan insanları bulun, onlarla olun 🙂 seviyorum sizi gözleri ışıldayanlar!

Not: Organik sirke harika bir dezenfektan. Sadece orayı burayı silmek için değil, cildinizde de işe yarıyor. Dış yüzeyi temizleyen şey, içerde de iyi iş görür. Bol sirkeli salatalara devam, eksik etmeyin! Koklayınca da buruşturmayın o yüzünüzü, hak etmiyor sirke bunu. Yüz buruşturacak bir şey varsa o da kolanın içinde bulunan kanserojen karamel “E150”. Yediklerinize karşı adaletli olmazsanız, nasıl hayata veya insanlara karşı adil olacaksınız? Ha? Sirke pırıl pırıl parlatır, ama gözleriniz için tek çare sevgi!